Temsilcilikler ve Etki Alanları

MO İstanbul 26 Ekim 2015 Pazartesi
Anadolu I Büyükkent Bölge Temsilciliği (Kadıköy)
Rıhtım Cad.İskele Sok. No:27 Kadıköy, İstanbul
Tel: 216 349 25 49
Faks: 216 349 25 48  kadikoy@mimarist.org
Yönetim Kurulu:
Başkan: Saltuk Yüceer
Sekreter Üye: Erol Türkmen
Sayman Üye: Aysel Can Ekşi
Üye: Zafer Kutlu Bayhan
Üye: Halide Tülay Öztoprak

Etki Alanları:
Kadıköy, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Ümraniye, Üsküdar, Sancaktepe, Dudullu OSB


Anadolu II Büyükkent Bölge Temsilciliği(Kartal)
Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi Kocaer Apt. No: 487/3 Maltepe, İstanbul
Tel: 0216 473 83 65 – 0216 457 50 98
Faks: 0216 457 54 08
kartal@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Esin Köymen
Sekreter Üye: Aysel Durgun
Sayman Üye: İsmail Hakkı Bulut
Üye: Deniz Öztürk
Üye: Hüseyin Perçin

Etki Alanları:
Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla OSB, Tuzla


Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği(Bakırköy)
Sakızağacı Mh. Şinasi Gürünlü Sk. No:21 Bakırköy, İstanbul
Tel: 0212 543 23 68
Faks: 0212 571 57 38
Trakyabkbt@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Mustafa Fazlıoğlu
Sekreter Üye: Özlem Aydın
Sayman Üye: Hülya Kök
Üye: Hasan Hüseyin Çelik
Üye: Ayça Yazıcı

Etki Alanları:
Bakırköy, Avcılar, Bahçelievler, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Güngören, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Beylikdüzü OSB, İkitelli OSB


Yalova Temsilciliği
Fatih Cd. Asmaz Plaza No:35- Kat:2 Daire:5 YALOVA
Tel: 0226 814 50 64
Faks: 0226 814 50 48
yalova@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: İsmail H. Gültekin
Sekreter Üye: Turgay Gücün
Sayman Üye: Ayşenur Kurtuluş Peltek
Üye: Metehan Bilgiç
Üye: Sevcan Dönmez Bayar

Etki Alanları:
Yalova, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Esenköy, Kadıköy, Koru, Altınova, Kaytazdere, Subaşı, Tavşanlı, Kocadere, Koru, Teşvikiye, Çiftlikköy, Kılıç, Taşköprü, Termal


Lüleburgaz Temsilciliği
Belediye Hal Binası. K: 2 Lüleburgaz, Kırklareli
Tel: 0288 412 16 02
Faks: 0288 412 16 02
luleburgaz@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Hüsmen Kılınçoğlu
Sekreter Üye: Abidin Yıldız
Sayman Üye: Tunay Kantürer
Üye: Levent Saygın
Üye: Hüseyin Güven Ercen

Etki Alanı:
Lüleburgaz, Ahmetbey, Büyükkarıştıran, Evrensekiz, Kırıkköy, Sakızköy, Babaeski, Alpullu, Büyükmandıra, Karahalil, Sinanlı, Pehlivanköy, Bayındırlık İl Müdürlüğü


Tekirdağ Temsilciliği
Turgut Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No:29 Tekirdağ
Tel: 0282 261 59 40
Faks: 0282 261 59 40
tekirdag@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Fahir Gökhan Tanrıöver
Sekreter Üye: Okan Tuncer
Sayman Üye: Erkin Kadam
Üye: Sabri Tolga Gürer
Üye: Ayşegül Adalı Filiz

Etki Alanları:
Tekirdağ, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Banarlı, Barbaros, İnecik, Karacakılavuz, Kumbağ, Çerkezmüsellim,, Dambaslar, Susuzmüsellim, Şalgamlı, Muratlı


Çorlu Temsilciliği
Kemalettin Mah.Omurtak Cad.Tansuğ Apt NO:9 Kat:3  ÇORLU
Tel: 0282 653 41 50
Faks: 0282 653 41 50
Corlu@mimarist.org

Çorlu Temsilciliği/ 15. Dönem Geçici Yönetim- Yürütme Kurulu
Ziya Kaya
Yurdanur Özsoy
Yüksel Özay
Şubemize bağlı Çorlu Temsilciliği’nin 19.11.2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulu ve Seçimleri ile ilgili mazbata ve 24.11.2016 tarihli yönetim kurulu görev dağılımı şu şekildedir:
Başkan: Yüksel Özay
Sekreter: Mustafa Cem Çalışkan
Sayman: Yurdanur Özsoy
Üye: Ali Çavuş
Üye: İlker Özsoy

Etki Alanları:
Çorlu, Çorlu OSB, Avrupa SB, Marmaracık, Misinli, Ulaş, Velimeşe, Yenice, Marmara Ereğlisi, Sultanköy, Yeniçiftlik


Edirne Temsilciliği
Mithatpaşa Mahallesi Rasathane Sk. No: 3 Edirne
Tel: 0284 213 08 40
Faks: 0284 213 08 40
Edirne@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Mehmet Emin Parlakçı
Sekreter Üye: Serap Yüksel Kuru
Sayman Üye: Gökhan Bozkurt
Üye: Turgut Çakır
Üye: Ender Özden

Etki Alanları:
Edirne, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Karakasım, Sırpsındığı, Enez, Havsa, Hasköy, İpsala, Esetçe, Hacı, İbriktepe, Kocahıdır, Sultan, Yenikarpuzlu, Lalapaşa, Meriç, Küplü, Subaşı, Süleoğlu, Uzunköprü, Çöpköy, Hamidiye, Kurtbey, Kırcasalih, Yeniköy


Çerkezköy Temsilciliği
Gaziosmanpaşa Mah. Erna Center K: 5 Çerkezköy
Tel: 0282 726 88 03
Faks: 0282 726 88 03
Cerkezkoy@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Yıldırım Özkul
Sekreter Üye: Birol Turhan
Sayman Üye: Sinan Meral

Etki Alanları:
Çerkezköy, Çerkezköy OSB, Kapaklı, Karaağaç, Kızılpınar, Veliköy, Saray, Beyazköy, Büyükyoncalı


Keşan Temsilciliği
Yenice İşhanı. K:3 Keşan, Edirne
Tel: 0284 714 98 32
Faks: 0284 714 98 32
kesan@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Hasan Savranoğlu
Sekreter Üye: Cankat Sandıkçı
Sayman Üye: Özlem Uybaş Yavuz
Üye: Necdet Dalkılıç
Üye: Benan Akıncı

Etki Alanları:
Keşan, Beğendik, Çamlıca, Mecidiye, Paşayiğit, Yenimuhacır, Yerlisu, Enez, İpsala, Esetçe, Hacı, İbriktepe, Kocahıdır, Sultan, Yenikarpuzlu


Şarköy Temsilcisi
Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No: 13
Tel: 0282 518 96 77
Faks: 0282 518 39 28
sarkoy@mimarist.org

Temsilci: Leyla Kurtoğlu

Etki Alanları:
Şarköy, Hoşköy, Mürefte


Kırklareli Temsilciliği
Karakaş Mah. Cumhuriyet Cad. No: 64 K: 3 Kırklareli

Tel: 0288 212 33 83
Faks : 0288 212 33 83

kirklareli@mimarist.org

Yönetim Kurulu:
Başkan: Soner Yeler
Sekreter Üye: Süleyman Levent Gözlüklü
Sayman Üye: Cengiz Bağıran

Etki Alanları:
Kırklareli, Üsküp, İnece, Kavaklı, Pınarhisar, Kaynarca, Yenice, Vize, Çakıllı, Sergen, Kıyıköy, Demirköy, İğneada, Kofcaz, Kırklareli Bayındırlık İl Müdürlüğü


Silivri Bürosu Temsilcisi: Şeniz Yılmaz

Cumhuriyet Cad. Sorucu Kardeşler İş Hanı
No:23-SİLİVRİ –İSTANBUL

0532 223 34 87
0212 728 10 66


Anadolu I Büyükkent Bölge Temsilciliği’nin (Kadıköy) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Anadolu II Büyükkent Bölge Temsilciliği’nin (Kartal) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği (Bakırköy) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Yalova Temsilciliği geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri listesi için tıklayınız…

Keşan Temsilciliği geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri listesi için tıklayınız…

MO İstanbul 26 Ekim 2015 Pazartesi

Etkinlikler

Çrş18Eki - 21Eki 1810:00Eki 21IX. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu10:00 - 19:00 (21) Tepekule Kongre ve Sergi MerkeziKategori:Panel-Konferans